Fotografia Ślubna Kraków, Fotografia Ślubna Śląsk, Agata Kwiecień – Przerwa na kawę » Profesjonalna fotografia ślubna

Pałac Domaniowski, w którym odbywało się przyjecie, tętnił życiem tego dnia.  Piękna pogoda, miejsca i życzliwi ludzie stworzyli fantastycznie imprezową atmosferę. Każdy z gości na pewno zapamięta ten ślub! Ola i Dimi to para podróżników, przy ilości ich pieczątek w paszporcie ze wstydem zwieszam głowę i przypominam sobie jak mało jeszcze widziałam. W ich dniu zebrali wokół siebie gości z rożnych krajów, ale pokazało to tylko, jak wiele łączy nas ponad kulturowymi różnicami. Uśmiech, emocje i radość okazujemy tak samo.

Domaniowski Palace was buzzing that day. Beautiful weather, venue and lovely people created a fantastic atmosphere. Without doubt all guests will remember this wedding! Ola and Dimi are a couple of travelers. When I found out how much stamps in passports they have,  I realized how little I’ve seen yet.
On their wedding day, guests from different countries  gathered around  Them,  it just has shown how much connects us beyond cultural differences. We show smile, emotions and joy, the same way.

View full post »

 • 2 lipca 2015 - 15:10

  Marcin Kruk - Git malina ;)

 • 2 lipca 2015 - 19:29

  Izabella Górska - Przepiękne okoliczności, bardzo dobrze sfotografowane! Bardzo się podoba :)

 • 2 lipca 2015 - 21:41

  Agnieszka - Pierwsza!
  To wyjątkowa osoba jest, to wyjątkowe zdjęcia są!
  To wyjątkowa dbalość jak szacunek – o kard, szczegół i czyiś piękny wizerunek.
  Staranna obróbka dopełnia reszty.
  Prace Agaty są jak pyszny tort z najlepszej cukierni w mieście, nie zawiedziesz się i zawsze chcesz więcej ;)

 • 3 lipca 2015 - 11:28

  Łukasz Wilczyński - Bardzo przyjemny materiał :)

 • 5 lipca 2015 - 0:01

  Rafał Bojar - Bardzo fajny reportaż. Wybacz Agatko , że nie napiszę długiego komentarza ale marny ze mnie pisarz. Fajna muza!!! Będę zaglądał częściej ;)

Jedną z przyjemności podróżowania jest jedzenie. Odkrywanie nowych smaków, ostrożne próbowanie nieznanego i porównywanie znanych nam potraw. Nie jestem zwolennikiem fast foodów, jednak w Nowym Jorku popłynęłam. R.I.P diet! Kiedy patrzę na zdjęcia mam wrażenie, że nie robiłam nic innego, tylko jadłam. Całe szczęście ilość wychodzonych kilometrów uratowała mój obecny rozmiar, ale jeszcze trochę takiej diety i wróżę płacz w przymierzalni.
Jedzenie w McDonaldzie i picie kawy w sieciówkach uważam za nielogiczne – w końcu jedziemy gdzieś po to, alby spróbować lokalnej kuchni. Jednak tym razem musiałam uzyskać odpowiedzi na parę pytań:
– czy jedzenie w McDonaldzie smakuje tak samo? Odp: Nie, smakuje nieco… inaczej. Bułeczki w których podawane są burgery są dużo lepsze. Jednak ilość tłuszczu w jednej z zaserwowanych mi kanapek sprawiła, że straciłam apetyt i niedojedzona porcja wylądowała w koszu,
– czy kawa w Starbucks jest inna w smaku, a porcje są większe? Odp: Nie, kawa jest identyczna. Absolutnie identyczna, pod względem wielkości, dostępnych smaków i aromatów.

Jeśli miałabym wybrać moją ulubioną przekąskę bez wahania powiem – smoothie! Pyszne koktajle ze świeżych owoców na każdym rogu. Były idealne na panujący upał.

IMG_2595

View full post »

Jeśli chcecie usłyszeć chłodną, rzetelną opinię na temat NY to źle trafiliście. Jestem absolutnie nieobiektywna i zakochana w tym mieście. W moim wielkim zauroczeniu dostrzegłam tyle zalet, że wady wydały mi się kompletnie błahe. Chociaż nawet ja, zauważyłam kilka absurdów i minusów tego miasta. Cóż, poza nogami Taylor Swift nic nie jest idealne.
Zamierzam napisać o wadach, a co! Ale nie dzisiaj. Dzisiaj kontynuuję lukrowe opowieści o tym jaki Nowy Jork jest wspaniały. Bo jest! Nie zmienię zdania.
Z czym kojarzy nam się NY? Z żółtymi taksówkami, z wieżowcami, fast foodami na każdym rogu – mówiąc krótko, z Manhattanem.
Oto 5 rzeczy które w nim pokochacie:

1. Widoki

Te od dołu…
Jak poznać turystów w NY? Chodzą z głowami zadartymi w górę. Muszę przyznać, że widok kilkudziesięciu osób, które wyglądają, jakby między wieżowcami  wypatrywały Spidermana jest ciekawy. Sama nie jestem bez winy w tym temacie. Piękne katedry obok stalowych wieżowców, dają czarującą różnorodność. A różnorodność to coś w czym to miasto jest najlepsze.

IMG_1149

View full post »

Mam nadzieję, że macie ochotę na kolejną porcję zdjęć z Brooklynu bo już dziś zabieram Was na drugą część wycieczki.
Dzisiejsze zwiedzanie zaczynamy od Brooklyn Botanic Garden. Ogród jest ogromny więc możemy kompletnie zapomnieć, że jesteśmy w wielkim mieście. Przechadzając się alejkami wśród kwitnących drzew i kwiatów, znajdziemy się w oazie piękna i spokoju. No chyba, że trafimy akurat na wycieczkę szkolną… wtedy będzie to po prostu oaza piękna.
Jeśli chcemy zobaczyć wszystkie zakątki ogrodu, trzeba nastawić się na dłuższy spacer, ale naprawdę łatwo zatracić się w tym lekko bajkowym krajobrazie. Jeśli mamy ochotę odpocząć możemy zawsze przysiąść na ławce ukrytej przy skale porośniętej mchem, powylegiwać się na trawie albo zrelaksować się kawiarni przy kolorowych i pachnących koktajlach.
Nie jestem ani ekspertem, ani szczególnym miłośnikiem kwiatów, jednak nawet ja uległam urokowi tego miejsca. Mieliśmy szczęście trafić na moment kiedy wszystko wokół kwitło, więc zapachy i kolory były cudownie słodkie i odurzające. Przechodzimy między roślinnością z różnych zakątków świata. W jednaj chwili jesteśmy w Europie, za 20 min w egzotycznej Azji.

IMG_3324-Edit

View full post »

Czy są takie miejsca, które chcieliście zobaczyć? Miejsca, o których mieliście ogólne wyobrażenie, ale dopiero kiedy się tam znaleźliście poczuliście magię? Takim miejscem jest dla mnie Nowy York. Wiedziałam, że pokocham to miasto, ale szczerze… nie spodziewałam się, że aż tak. Za mało wiem o NYC, żeby wydawać o nim sądy, ale TAK, czuję, że to moje miejsce na świecie i trudno będzie je zdetronizować.
Złapałam się na tym, że jeszcze nie rozpakowałam walizek a już układam plan kolejnej podróży. Chciałabym tam wrócić, jak najszybciej! Nie sądziłam, że tak niewiele trzeba żeby uzależnić się, od tego miasta. Nowy Jork przepełniony jest energią, która niemal w magiczny sposób wpływa na Twoje postrzeganie świata.  Mimo wszechobecnego szumu i zgiełku nagle zaczynasz dostrzegać rzeczy małe, piękne, inspirujące. Pomysły same napływają do głowy, a pośpiech i ambicja mieszkańców zaczynają ci się udzielać.
Mówi się, że Nowy York to Manhattan. Początkowo też tak sądziłam. Jednak kiedy już nacieszysz swoje oczy widokiem strzelistych wieżowców, obejdziesz sklepy na Fifth Avenue, zwiedzisz dzielnice od Harlemu po Wall Street, pomyślisz – teraz czas na Brooklyn. Mimo, że Manhattan jest sercem Nowego Jorku, trudno nie ulec wyjątkowemu klimatowi jaki roztaczają inne dzielnice Wielkiego Jabłka. Zaczynamy!

Przez Most Brookliński można się przedostać na 3 sposoby: metrem, samochodem (wieczne korki, nie polecam) oraz pieszo. Ta ostatnia metoda jest zdecydowanie najprzyjemniejszą z możliwych. Piesza przeprawa nie trwa długo, a oprócz samego mostu możemy podziwiać piękny widok Manhattanu.

IMG_2741-Edit

IMG_2747IMG_2751

View full post »

 • 6 czerwca 2015 - 0:34

  Rafał Opalski - Oglądam z zazdrością i proszę o więcej.