Profesjonalna fotografia ślubna » Welcome to Agata Kwiecień Wedding Photography| Worldwide Wedding Photography | POLAND EUROPE WORL| Fotografia Ślubna Śląsk, Fotografia Ślubna Kraków, Reportaż slubny

Rozwiane włosy, ocean i szum fal. Sceneria niczym z romantycznego filmu.  Mam nadzieję, że podczas oglądania udzieli Wam się nastrój tego miejsca.

Windblown hair, the ocean and the sound of waves. The scenery like from  English movie. I hope while watching you will  feel that romantic mood.

PM (1)

View full post »

bd
 • 20 stycznia 2016 - 9:54

  Ania i Piotrek - wooooooow
  niesamowite miejsce, świetna sesjaReplyCancel

  • 20 stycznia 2016 - 9:59

   Agata Kwiecień - Dziękuję Wam bardzo :)ReplyCancel

 • 20 stycznia 2016 - 10:42

  Karolina - Eterycznie, morsko, aż chce się udać w podobną podróż! Bardzo tak! :)ReplyCancel

 • 20 stycznia 2016 - 21:42

  Monika Dobosz-Sułkowska - Ale ekstra sceneria!!! WOW! Oczywiscie zdjęcia też mi się podobają :)ReplyCancel

 • 21 stycznia 2016 - 9:48

  Magda Szu - PiękneReplyCancel

 • 21 stycznia 2016 - 15:02

  Marcin - bardzo fajny, klimatyczny materiał. Miło patrzeć na takie prace.ReplyCancel

 • 23 stycznia 2016 - 22:16

  Iza - Bardzo mi się podoba! Dużo spontaniczności, radości, momentami nastrojowo. Po prostu pięknie.ReplyCancel

 • 25 stycznia 2016 - 19:57

  Przemysław Szklarski - Rewelacyjny plener.!ReplyCancel

 • 29 stycznia 2016 - 11:37

  Grzegorz - Kapitalny plener! Brawo!ReplyCancel

Uwielbiam Chińskie dzielnice. Jest w nich coś urzekającego i nieco filmowego. Jednocześnie ma się poczucie, że jest się tam tylko gościem i nigdy nie będzie się częścią tego małego świata. Postanowiłam porównać dwie dzielnice Chinatown – Nowy Jork vs Londyn.
Zaczynamy od NYC. Od razu odpowiem – tak, bardzo lubię tą dzielnicę, chociaż oczywiście jest kilka minusów.
Wysiadamy na stacji Canal Street, i jak tylko wyjdziemy ze stacji metra poczujemy, że jesteśmy na miejscu. Dosłownie. Chinatown pachnie. Jest to intensywna mieszanka bardzo przyjemnych i nieprzyjemnych zapachów. Zachęcające zapachami restauracje i stragany miksują się z zapachem ryb i smażonego oleju.
Chinatown to parę ulic, gdzie wszystko jest cudownie skomponowane. Szyldy, czasopisma na straganach architektura. Wystarczy  jednak przed główną bramą obejrzeć się za siebie, aby po drugiej stronie ulicy zobaczyć Litte Italy..

Chinatown NYC (1)

View full post »

bd
 • 1 lutego 2016 - 13:35

  Lina Lin - Ciekawe porównanie, rzeczywiście – na pierwszy rzut oka londyńskie Chinatown jest bardziej uporządkowane, schludne, być może to przez charakterystyczną architekturę, pełne brytyjskości ;) Fajne zdjęcia + Twój ognistorudy akcent :)ReplyCancel

Agnieszka i Michał są tak fantastyczną ciepła parą, że z chęcią wybrałabym się z nimi na taką sesję jeszcze raz. Są wyśmienitymi kompanami do podróżny, sporo się od nich dowiedziałam i doceniam ich pełne zrozumienie dla mojego uwielbienia do deserów. Wprawdzie we Florencji nie udało nam się złapać słońca, ale nastroje były gorące. Chyba nigdzie indziej na świecie nie fotografowało mi się tak pozytywnie jak we Włoszech. Reakcje włochów na parę młodą były bezcenne. Oklasków i wiwatów było chyba więcej niż na samym ślubie. Świetni ludzie, fantastyczny nastrój – już marzy mi się powrót w tamte strony. Do tego Aga z Michałem uwielbiają zdjęcia tak jak ja. Więc tym razem jeszcze przed obiektywem, a w przyszłości, kto wie ;)
0

View full post »

bd
 • 12 stycznia 2016 - 11:50

  Izabella Górska - Trzecie od dołu – wow! Bardzo ładna sesja!ReplyCancel

 • 12 stycznia 2016 - 22:17

  Lukasz - Dobra robota Agata!!ReplyCancel

 • 13 stycznia 2016 - 11:50

  Monika Lange - Mieszkam teraz we Florencji i z ciekawości kliknęłam w link, który mi polecił fejsbuk- super zdjęcia! Oddają klimat miasta i mimo tego, że mnóstwo tutaj turystów i uznałabym to za największą przeszkodę w sesji, to umiałaś to wykorzystać, albo znaleźć tło bez tłumu! :DReplyCancel

With Agnes we immediately found a common language. We have very similar taste when i comes to photography.
Everything from ethereal dress, loose hair and beautiful hairstyles enchanted me in her stylization and most of all – her wedding bouquet with raspberries!
Agnes and Alan – thank you, that I could be with you in this beautiful day! I hope that our next meeting will be in NYC.
Ok, are you ready for this wedding?
0

View full post »

bd
 • 15 listopada 2015 - 18:52

  Kamil - Dużo emocji na zdjęciach, rewelacyjne klatki z przygotowań :DReplyCancel

 • 21 grudnia 2015 - 10:19

  Justyna - Idealnie wykonany reportaż ślubny. Zawiera to co najważniejsze, emocje które są niezwykłe tego dnia. Gratuluję, bardzo dobra robota :)ReplyCancel