Fotografia Ślubna Kraków, Fotografia Ślubna Śląsk, Agata Kwiecień – Przerwa na kawę » Profesjonalna fotografia ślubna

Ania i Przemek to para, która jest inspiracją dla mnie jeśli chodzi o podróże. Moim noworocznym postanowieniem jest znacznie zwiększyć ich ilość i mam zamiar tego postanowienia dotrzymać. Ślub wprawdzie odbył się w Polsce, ale oprawa była światowa. Światła i piękne wnętrza Szybu Bończyk czarowały i mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam wrócę. Ilość zdjęć byłaby zbyt duża gdybym chciała pokazać wszystko w jednym wpisie, dlatego już wkrótce dodam osobny post z sesji plenerowej. Promienna i świeża uroda Ani, idealnie pasowała mi  do sesji oblanej słońcem, ale o tym niebawem ;)
Zapraszam do oglądania.

View full post »

 • 27 stycznia 2015 - 9:54

  Maria Mendakiewicz Fotografia - Pięknie! Światło w kościele do pozazdroszczenia i niepozazdroszczenia zarazem ;-) Szyb Bończyk wymiata, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zrobić tam zdjęcia. Pozdrawiam!

 • 27 stycznia 2015 - 9:55

  Julia Molner - Bardzo zadbana obrobka, piekne ujecia, detale i urocza Panna Mloda ;) calosc tworzy fantastyczny klimat w odbiorze. PS nie dziwie Ci sie, ze lubisz ten reportaz ;)

 • 27 stycznia 2015 - 10:51

  Agata - Bardzo fajny reportaż, wyjątkowe zdjęcia sukni <3
  I piękna sala!

 • 27 stycznia 2015 - 10:54

  Maria - Pięknie! Światło w kościele do pozazdroszczenia i niepozazdroszczenia zarazem ;-) Szyb Bończyk wymiata, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zrobić tam zdjęcia. Pozdrawiam!

 • 27 stycznia 2015 - 12:03

  Agnieszka Sawińska - Bardzo fajny reportaż i te kolorki :)

 • 27 stycznia 2015 - 14:21

  Agnieszka - Wow, ale piekne światło w kościele. Suknia. Ty potrafisz najpiękniej pokazać kobiety.

 • 27 stycznia 2015 - 14:42

  Wiktor - Świetnie się ogląda! A sala wymiata!:)

 • 27 stycznia 2015 - 16:49

  Kamil - Sala, kolory z sali i ujęte sytuacje – rewelacja!

 • 27 stycznia 2015 - 22:03

  Magda Kryjak - Jakie piękne są Twoje Pani Młode, piękne i pięknie pokazane! Dobry moment, odpowiednie światło, z przyjemnością się ogląda takie zdjęcia!

 • 28 stycznia 2015 - 11:47

  Izabella Górska - Bardzo dobry i zróżnicowany materiał. Urocza para i fantastyczne miejsce wesela!

Początek roku to również początek zmian. W chwili obecnej trwają prace nad nowym wyglądem bloga oraz aktualizacja portfolio. Przepraszam za chwilowe utrudnienia i zapraszam niebawem na masę nowości :)

Piękna, elegancka para, piękne wnętrza i dobre światło. Pałacowe wnętrza idealnie pasowały do ich stylizacji. Poniżej kilka z wielu ujęć sesji ślubnej Pauliny i Łukasza, zapraszam….

View full post »