Fotografia Ślubna Kraków, Fotografia Ślubna Śląsk, Agata Kwiecień – Przerwa na kawę » Profesjonalna fotografia ślubna

Początek roku to również początek zmian. W chwili obecnej trwają prace nad nowym wyglądem bloga oraz aktualizacja portfolio. Przepraszam za chwilowe utrudnienia i zapraszam niebawem na masę nowości :)

Piękna, elegancka para, piękne wnętrza i dobre światło. Pałacowe wnętrza idealnie pasowały do ich stylizacji. Poniżej kilka z wielu ujęć sesji ślubnej Pauliny i Łukasza, zapraszam….

View full post »

Czasami czuję, że wszystko jest dokładnie tak jak powinno. Energetyczna para, dobre światło. Piękna, pełna wdzięku dziewczyna na schodach bajkowego zamku… Trzymam aparat w rękach i wiem, że własnie to , właśnie w tej chwili jest moje miejsce.

View full post »

 • 22 października 2014 - 9:45

  Mariusz Wacławiak - świetny materiał, bardzo podobają mi sie kadry, obróbka, uchwycenie momentu!

 • 22 października 2014 - 9:48

  Damian - Od pierwszego zdjęcia ogląda się z przyjemnością, a z każdym zdjęciem jeszcze bardziej rośnie apetyt na oglądanie! Lubię kadry, lubię kolory, pomysły. No i ta para, rewelacyjni. ;)

 • 22 października 2014 - 9:54

  Szymek Nykiel - Dużo dyptyków, to na plus :) Materiał trochę przegadany – zwłaszcza te oczywiste klatki(które w każdym materiale prawie zawsze są) bym zredukował. Obróbka spójna, na reportażu unikałbym zdjęć na którym ludzie patrzą w obiektyw – to daje większe poczucie braku obecności fotografa :) Plener bardzo przyjemny, na poziomie :) Aaaa, zdjęcie otwierające reportaż by się przydało, niekoniecznie plenerowe :)

  Pozdrawiam

 • 22 października 2014 - 10:37

  Łukasz Wilczyński - Obejrzałem z przyjemnością. Piękny spójny materiał i subtelna obróbka :)

 • 22 października 2014 - 19:49

  Iza Górska - Bardzo lubię Twój delikatny i nienachalny sposób patrzenia. I kolory bardzo piękne, dopracowane w każdym szczególe :-).

 • 23 października 2014 - 9:52

  Dawid Miarka - Bardzo przyjemne kadry. Profesjonalna robota. Fotografia ślubna na medal ;).

 • 27 października 2014 - 20:38

  Magda Kryjak - Takie kobiece spojrzenie – subtelnie i elegancko!

 • 3 listopada 2014 - 20:45

  Ania i Jacek Bieniek - Dużo tu emocji, dużo pięknych kadrów, bardzo przyjemnie się ogląda – aż ma się ochotę na więcej :-)