Sesja brzuszkowa w domu

Jestem jedną z tych osób, które zachęcają do korzystania z zimowej aury, jednak nie każda sesja będzie odpowiednia a do zrealizowania w plenerze.
Sesje brzuszkowe – kiedy chcemy odsłonić ciało, sesje maluszków, sensualne lub nawet narzeczeńskie dla tych, którzy zwyczajnie nie lubią zimna.
Idealnym rozwiązaniem są wówczas zdjęcia we wnętrzach.

Jeśli macie ku temu warunki, gorąco polecam zdjęcia w domu. Jest sporo plusów, po pierwsze jesteście u siebie więc nigdzie nie będziecie czuli się bardziej swobodnie. Na miejscu znajdują się wszystkie stroje i kosmetyki do makijażu i wszelkie „akcesoria”.  Nie ma też żadnych ograniczeń czasowych jak np. z miejscem wynajętym na konkretną godzinę.
Jeśli wolicie zdjęcia poza domem, również mam dla was parę propozycji.

Piękne wnętrza to nie tylko pałace, które niekoniecznie odpowiadają nam klimatem. Zapomnijcie też o tradycyjnych zdjęciach studyjnych.
Miasta skrywają tyle przepięknych wnętrz, że aż chce się korzystać. Tak właśnie zrobiliśmy z moją parą. Pojawili się w Katowicach i dzięki temu mogliśmy zrealizować sesję w tych niesamowitych, domowych wnętrzach.
Jeśli w tym dziwnym czasie spędzacie czas w domu i zastanawiacie się jakiej przygody można by doświadczyć, gorąco polecam sesję zdjęciową. Lepszej pamiątki z nudzenia się w czasie kiedy nie można nigdzie wyjść, wyobrazić sobie nie mogę.
Mogę natomiast stwierdzić, że jest to jedna z moich ulubionych sesji. Z powodu ludzi, miejsca i tego, że czułam pełne zaufani i swobodę w pracy. N&R – jestem wam ogromnie wdzięczna.

Sesja brzuszkowa Katowice
Sesja brzuszkowa Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.