Mam na imię Agata

i miło mi cię gościć na mojej stronie

pracuję jako fotograf już ponad 10 lat. Lubię poznawać ludzi, ich historie i mam nadzieję, że widać to również w moich zdjęciach.

Odkąd pamiętam moim ulubionym bohaterem filmowym był Indiana Jones i romantyczna wizja poszukiwania przygód nigdy nie wyjdzie mi z głowy. Tłumaczę sobie, że właśnie z tego powodu jestem uzależniona od kupowania kapeluszy, bo jak już szukać skarbów i buszować po grobowcach to tylko w stylowej fedorze.

Jak pracuję?

Podobają Ci się reporterskie niepozowane kadry, które nawet nie wiesz kiedy zostały uchwycone? Lubisz też portrety, gdzie ktoś podpowiedział co robić, ale nadal wyglądasz i czujesz się jak ty? Po co wybierać skoro można mieć wszystko!

Przez większość dnia pracuję bardzo dyskretnie, z pewnością będzie wiele momentów, kiedy nie będziecie pamiętać o mojej obecności.
Jednak wykorzystuję też swoje doświadczenie, aby pomóc i pokierować Was, aby uzyskać najpiękniejsze efekt. Przykład? Miałam przyjemność fotografować piękny ślub plenerowy, gdzie para przygotowywała się w małych i ciemnych drewnianych domkach. Zaproponowałam, aby zamiast tego na chwilę przenieść się na polanę, która znajdowała się zaraz obok. Efekt był przepiękny! Wiem, że warto myśleć nieszablonowo, tak powstają najlepsze pomysły i do tego zachęca moje pary.

Również na sesji narzeczeńskiej lub rodzinnej podpowiem Wam jak uzyskać takie piękne efekty, jakie oglądacie w internecie.

coś o mnie

Moją największa pasją są podróże i nigdy jeszcze nie pojechałam w żadną bez aparatu.

Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru,  którzy nie boją się nietypowych rozwiązań.  Śluby na luzie, ogromne bukiety i druhny w tych samych sukienkach.

Nigdy nie przestanę wzdychać do pięknych dekoracji, uważam, że proseco van jest genialnym pomysłem, zawsze zbieram sukulenty jeśli są podarunkami na ślubie.

Uwielbiam też naturalne światło, zwłaszcza to o wschodzie słońca. Zdecydowaniem jestem bardziej skowronkiem niż sową.

W wolnym czasie uwielbiam uciekać w światy sci-fi (Star Trek),
fantastyki (Wiedźmin!) i spędzić chwilę przy konsoli. A dzięki moim parom, odkryłam również planszówki.

Niezmiennie jestem fanką Kubricka, Lynch’a i Andersona. Odwiedzam kino przynajmniej raz w miesiącu, a godziny spędzone przy obróbce są idealnym pretekstem do oglądania mimochodem Netflixa. 

Uwielbiam zwierzaki. Mam rozbrykanego pieska rasy samoyed, o imieniu…Indiana. Razem odkrywamy najfajniejsze miejsca na Wasze sesje plenerowe.

Nie znoszę natomiast tandetnych rekwizytów, wystudiowanych póz i koloru selektywnego (kiedy zdjęcie jest czarno białe z jednym kolorowym elementem. Brr!). Boję się klaunów, ale to bardziej zdrowy rozsadek.

A Teraz coś o Was

 O jakich zdjęciach marzycie? Jak wyobrażacie sobie swój ślub? Gdzie chcielibyście wybrać się na sesją ślubną? 

 

Jest wiele pytań, które chciałabym Wam zadać, bo każda historia jest inna, dlatego bardzo chętnie posłucham o Waszych planach.

Nie wahajcie się i śmiało zapytajcie czy jestem dostępna w Waszym dniu.

Możecie napisać do mnie bezpośrednio na kontakt@agatakwiecien.pl lub przez formularz