Agata kwiecień fotografia - opinie o współpracy

Uwaga!! To nie jest recenzja dla osób o słabych żołądkach, czytanie grozi wymiotami tęczą ;) Ale co zrobić, Pani Agata w pełni zasłużyła na ciepłe słowa:)

Współpracowaliśmy z nią podczas naszego wesela i nasze zadowolenie z tego wyboru, rosło szybciej niż stopy procentowe kredytów. Najpierw było spotkanie na którym w swobodnej atmosferze podzieliła się swoimi pomysłami ale też z uwagą wsłuchiwała się w nasze sugestie, później był ślub i wesele gdzie jej obecność ,,czuło się’’ w takim stopniu jak trzeba przez co nie dołożyła nawet małego kamyka do ogólnej nerwowości i wreszcie przecudne, bajeczne zdjęcia!

Krótko mówiąc profesjonalność, terminowość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły (album i pudełko na zdjęcia to czyste ,,złoto’’).

U nas ma dożywotni kontrakt na nadwornego fotografa! Dziękujemy

MAGDA i ŁUKASZ

Swoją współpracę z Agatą rozpoczęliśmy od cudownej sesji narzeczeńskiej w Wenecji (pomysł i piękne miejsce zawdzięczamy oczywiście Agacie!), potem był ślub, sesja poślubna, sesja brzuszkowa i tak zostaliśmy stałymi klientami Już na pierwszym spotkaniu bardzo spodobało nam się jej profesjonalne podejście do pracy, dbałość o najmniejsze detale, chęć poznania wielu istotnych informacji związanych z nami i planowanym ślubem. Dzięki temu udało jej się uchwycić najważniejsze dla nas momenty, których dniu takim jak ślub przecież nie brakuje i sprawiła, że w końcu naprawdę podobamy się sobie na zdjęciach. Gorąco polecamy!

ANIA I BARTEK

MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia!

Zdjęcia Agaty są niesamowite, jedyne w swoim rodzaju, absolutnie wyjątkowe. Ale do tego nie trzeba przekonywać – wystarczy jedna chwila. Zachwycają jednak również sami Fotografowie – Agata i Damian to najlepsi profesjonaliści w swojej branży. Zorganizowani, punktualni, opanowani i wprowadzający spokój dokładnie wtedy kiedy go potrzeba. Jednocześnie z niesamowitym ciepłem i poczuciem humoru. Idealne połączenie tego wszystkiego co jest niezbędne podczas przygotowań i w trakcie ceremonii.  Nasz Ślub właśnie dzięki nim był wyjątkowy! … zresztą inne wydarzenia również. Nie wyobrażamy sobie aby mogło ich zabraknąć podczas najważniejszych chwil w Naszym życiu. Agata doskonale sprawdza się w roli Fotografa sesji rodzinnych, w tym noworodkowych (!), natomiast w duecie z Damianem są w stanie zrobić dosłownie wszystko, w każdych warunkach. Dziękujemy za wspólne 5 lat! Jesteście niesamowici!

EWA I MATEUSZ

Jak człowiek robi coś z pasji to zawsze wychodzi z tego dobro! Piękne zdjęcia, które oddają magię chwili. Nie zamieniłabym Agaty i jej dzielnego pomocnika na żadnych innych fotografów. ❤️❤️❤️

GOSIA I MARCIN

Dziękujemy! Do tej pory wszyscy Was wspominają i fotki są tymi „najlepszymi” jakie zostały zrobione na weselu „kiedykolwiek” :)))! Mission accomplished! Pozdrowionka,

Mania & Devi

Każda sesja z Agatą przechodzi moje oczekiwania! Agata łapie nasze najpiękniejsze emocje w wyjątkowy sposób. Atmosfera zawsze jest swobodna, ciepła i sprzyja temu, żeby uchwycić naszą prawdziwą relacje… to jest dla mnie prawdziwa Sztuka. Polecam Agatę całym sercem! cieszę się, że Ją znalazłam!

Mariola i Tomek

„Kto jak nie Ty, Agata?!” To przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o wyborze fotografa. Osobowość, sposób patrzenia na świat i ludzi. Niesztampowe „Widzenie światła”. Profesjonalizm bez zadęcia i z pięknym uśmiechem. To cała Agata. Piękne zdjęcia,piękne historie i … piękny człowiek.

Agnieszka

Czysty przypadek sprawił że trafiliśmy na Agatę i jej portfolio i wtedy zaczynasz myśleć, że chcesz aby Twoje zdjęcia ślubne właśnie tak wyglądały… Agata jest niesamowicie otwartą, ciepłą i dobrą osobą, zawsze gotowa by pomóc czy doradzić nawet w najbardziej błahych sprawach. Czuliśmy się bardzo swobodnie, czy to na sesji narzeczeńskiej czy na ślubie, przez co zdjęcia wyszły niesamowicie. Oglądając je mamy wrażenie jakbyśmy znowu tam byli, jakby to było wczoraj – są pełne uśmiechu i radości. Zdjęcia są świetnie ujęte i kochamy je całym sercem . Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni. Gdybyśmy mieli się cofnąć w czasie, poszukując fotografa, bez wahania byśmy poprosiła Agatę ponownie… szczerze z całego S E R C A polecamy!!!

JUSTYNA I TOMEK

 Pierwszy raz spotkaliśmy się 10 lat temu. Planowaliśmy ślub, który w 100% finansowaliśmy sami. Miało być kameralnie i po naszemu. Na Fotografkę 🙂 wydaliśmy najwiecej, nie licząc jedzenia, ale nie żałujemy, ani złotóweczki. Idealna współpraca, wyczucie naszych potrzeb, wspomnienia zatrzymane w przepięknych ujęciach. Potem rodzinna sesja dwa lata temu, znów miejska w naszych ukochanych Katowicach. No i mam nadzieję, że w tym roku sesja z okazji 10 rocznicy ślubu i pojawienia się kolejnego członka rodziny. Bo Agata, jej styl pracy i zdjęcia po prostu uzależniają 🙂 

Kasia i Adam

Agata to zdecydowanie jeden z najbardziej profesjonalnych fotografów na śląsku! Uwielbiamy sesje w jej wykonaniu. Agata wykonała dla nas plenerową sesję ślubną, później ciążową i towarzyszyła nam podczas wielu uroczystości rodzinnych. Efekty sesji zawsze były niesamowite, a to wszystko dzięki jej umiejętności uchwycenia tego co najważniejsze i wyjątkowe w danej chwili. Dziękujemy bardzo za wszystkie cudne i pełne magii kadry naszej rodziny!

Edyta i Michał

Pełna pasji, przesympatyczna, a jednocześnie bardzo profesjonalna fotografka, której zdjęcia nie są przekolorowane, płytkie ani przesadnie pozowane. Potrafi uchwycić piękno w zwykłych momentach i zrobić z nich arcydzieło. Zdecydowanie polecamy! 

Marta i Mateusz

Agata to fotografka, która uzależnia! Wybrałam Ją jako Naszą fotograf ślubną na podstawie pięknych kadrów z portfolio, a zostałam z powodu niesamowitej energii.. za nami już 5 wspólnych sesji i nie widać końca. Łączy w sobie niesamowity profesjonalizm z dziecięcą ekscytacją, skupienie z głośnym śmiechem. Do sesji podchodzi z przejęciem i spokojem na raz, tworząc przy tym atmosferę jak przy kawie z dobrą koleżanką, jednak ciągle daje poczucie, że jesteś w najlepszych rękach. A później przychodzą zdjęcia i zostaje tylko zachwyt. Miękkie, soczyste, emocjonalne, w ruchu, w pięknej energii. Wzruszamy się my i nasi bliscy. Ogromnie polecam, będziecie zachwyceni.

Natalia I Romek