Fotograf Ślubny Katowice | Industrialny Ślub w Szybie Bończyk

Ania i Przemek to para, która jest inspiracją dla mnie jeśli chodzi o podróże. Moim noworocznym postanowieniem jest znacznie zwiększyć ich ilość i mam zamiar tego postanowienia dotrzymać. Ślub wprawdzie odbył się w Polsce, ale oprawa była światowa. Światła i piękne wnętrza Szybu Bończyk czarowały i mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam wrócę. Ilość zdjęć byłaby zbyt duża gdybym chciała pokazać wszystko w jednym wpisie, dlatego już wkrótce dodam osobny post z sesji plenerowej. Promienna i świeża uroda Ani, idealnie pasowała mi  do sesji oblanej słońcem, ale o tym niebawem ;)
Zapraszam do oglądania.

Fotograf Ślubny Katowice Industrialny Ślub w Szybie Bończyk
Fotograf Ślubny Katowice
Industrialny Ślub w Szybie Bończyk
Fotograf Ślubny Katowice Industrialny Ślub w Szybie Bończyk

13 odpowiedzi

  1. Pięknie! Światło w kościele do pozazdroszczenia i niepozazdroszczenia zarazem ;-) Szyb Bończyk wymiata, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zrobić tam zdjęcia. Pozdrawiam!

  2. Bardzo zadbana obrobka, piekne ujecia, detale i urocza Panna Mloda ;) calosc tworzy fantastyczny klimat w odbiorze. PS nie dziwie Ci sie, ze lubisz ten reportaz ;)

  3. Pięknie! Światło w kościele do pozazdroszczenia i niepozazdroszczenia zarazem ;-) Szyb Bończyk wymiata, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zrobić tam zdjęcia. Pozdrawiam!

  4. Jakie piękne są Twoje Pani Młode, piękne i pięknie pokazane! Dobry moment, odpowiednie światło, z przyjemnością się ogląda takie zdjęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.