Styl rustykalny, wianek i ślub w Chacie Gieda

Zawsze podziwiam i doceniam wszystkie starania jakich dokonują moje pary, aby śluby wyglądały tak jak wyglądają. Nic nie dzieje się samo i te olśniewające efekty, które możemy oglądać są wynikiem planowania i starania wielu utalentowanych ludzi. Chyba nikt z nas nie musi zadawać sobie pytania „czy warto”?
Ciepłe wnętrza Chaty Gieda, cudowne dekoracje Kukla Decor, wianek i co mnie szczególnie urzekło – piękna chusta, którą panna młoda zarzuciła na ramiona została znaleziona niedługo przed ślubem wśród skarbów na strychu.
W dniu ślubu nie dekoracje i piękne dodatki są na pierwszym miejscu.  Dlatego tak uwielbiam Kasię i Daniela . Cała ta oprawa nie przysłoniła tego, że jest to ich dzień,  pełen radosnych, pozytywnych ludzi, którzy okazują sobie tyle ciepła i bliskości.

 

4 comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *

  • LMFOTO - I do Dobczyc Ci się udało zawitać! Fajnie zobaczyć swój rodzinny kościół w oczach innego fotografa :) Fajny, lekki , rustykalny materiał!ReplyCancel

  • Anna i Piotr Dziwak - Bardzo przyjemnie się ogląda , zdjecie po zdjęciu z zaciekawieniemReplyCancel

  • Piotr Pasiak - Płynie się oglądając te zdjęcia – bardzo zwiewnie opowiedziana historia dwójki zakochanych ludzi. Niczego tu nie brakuję, są emocję, jest miłość, zabawa. Super Agata <3ReplyCancel

  • Szymon - Bardzo dobry materiał. Lekki i subtelny.ReplyCancel