Blog

Nasze Nowości

Ślub w Villi Love

Są takie miejsca i tacy ludzie, dzięki którym można sie oderwać od codzienności. Alicja i Rafał z pewnością mi w tym pomogli. Ich miłość do Toskanii zaprowadziła nas do miejsca niezwykłego. Villa Love znajduje się w Izdebniku. Nie wiem czy to była zasługa roześmianych ludzi, cudownej pogody czy aromatów pysznego jedzenia unoszących się w powietrzu. Pewnie polaczenie wszystkich tych elementów. Rozmawiając z parą młodą powiedziałam, że mam ochotę zamówić pizzę i wino, zrelaksować się i tylko podziwiać widoki. Przyznaję, że tych pragnień nie zrealizowałam, ale zamiast tego mogłam zrobić cos jeszcze lepszego. Dać się wciągnąć w wir pozytywnych emocji, zabawy i poczuć jak w rodzinie. I do tego poczułam ten sielankowy klimat wakacji. Wielkie podziękowania dla cudownej pary i gości za zaproszenie mnie do tego świata. Gdyby to było zakończenie bajki powiedziałabym: magia pojawiła się sama, ja tylko tam byłam i łapałam jej fragmenty.

no comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *

Joshua Tree Engagement Session | Sesja narzeczeńska w Joshua Tree

To był czas kiedy wstaliśmy przed wschodem słońca i widzieliśmy najbardziej gwieździste niebo w swoim życiu. Kiedy miałam poczucie, że słońce płynie po niebie szybciej niż zwykle, a światło cudownie zmienia swoją barwę z minuty na minutę. Kiedy temperatura wydawała się idealna, nawet gdy było chłodno, albo gorąco. Taki czas kiedy masz ochotę tylko robić zdjęcia, a jednocześnie odkładasz aparat żeby chłonąć to dzieje się dookoła.  I mimo, że Joshua Tree National Park może zostać niedoceniony przez sąsiedztwo Wielkiego Kanionu czy Yosemite, jestem pewna, że każdy kto odwiedzi to miejsce będzie oczarowany. Klimat dzikiego zachodu czuć w powietrzu.
Ach, zazdroszczę mieszkańcom Kalifornii tego światła!

no comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *

Plener ślubny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Postanowiłam wrócić pamięcią do ostatnich dni jesieni. Czasem ma się po prostu szczęście. Do ludzi, z którymi można przegadać godziny i od, których można się wiele nauczyć i wiele docenić dzięki nim. Do pogody, gdy po całym tygodniu deszczu w dzień twojej wyprawy wita cię cudowne ciepło i słońce. Do tego uczucia, kiedy na sesji wszystko płynie i po prostu dobrze się bawisz.
Jura Krakowsko – Częstochowska i Góra Zborów to bardzo lubiane miejsca. Ja przyłączam się do tych opinii, można być tam kilkukrotnie i zawsze odkrywa się coś nowego. A widoki, cudowne! Polecam gorąco nie tylko na sesje, ale też na romantyczne spacery.

2 comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *

Najpiękniejsze miejsca na ślub na Śląsku

Planowanie każdego ślubu zaczyna się niemal zawsze od pytania GDZIE? Gdzie znaleźć wymarzone miejsce, które spełni wszystkie nasze kryteria. Pomieści odpowiednią liczbę gości, będzie wyglądało pięknie, nie wspominając o świetnej obsłudze i pysznym jedzeniu.
Postanowiliśmy zrobić mały, subiektywny spis naszych ulubionych miejsc na przyjęcie weselne. W żadnym wypadku nie jest on stały, zamknięty i mamy nadzieję, że będzie się nieustannie poszerzał.
Pracujemy w całej Polsce, ale ponieważ jesteśmy z Katowic pozwolimy zacząć sobie od naszego kochanego Śląska.Ten wpis dedykujemy więc najpiękniejszym miejscom na ślub na Śląsku.
Od razu wspomnę, że kolejność jest przypadkowa, ponieważ uwielbiamy je wszystkie. Jeśli uznacie, że jakiegoś miejsca zdecydowanie tu zabrakło, dajcie nam znać. Z przyjemnością poznamy Wasze typy, a może odkryjemy nowe miejsce gdzie jeszcze nas nie było.

Uwielbiamy styl boho, górskie chaty i nadmorskie kurorty, ale nasz Śląsk podkreśla ostatnimi laty swój industrialny charakter i to jest super!
No to siup! Zaczynamy, najpiękniejsze miejsca na wesele na Śląsku okiem fotografa ślubnego!

2 comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *

  • Mariusz - Bardzo fajne zestawienie nietypowych miejsc, których można zorganizować niecodzienną uroczystość. Osobiście, jeśli chodzi o Śląsk, bardzo lubię jeszcze dworek myśliwski w Promnicach. Troszkę inny klimat, ale też bardzo ciekawe miejsce na organizację wesela.ReplyCancel

    • Agata Kwiecień - Zgadzam się w pełni i uwielbiam to miejsce, ale niestety nie jest już dostępne na organizację przyjęć, nad czym bardzo ubolewamy. Ostatni ślub mieliśmy przyjemność fotografować tam w sierpniu 2018, niedługo potem Zameczek został przekształcony w muzeum i z tego co wiem wynajęcie go na organizację przyjęcia jest niemożliwe. ReplyCancel

Klasyczny Ślub na Dworze w Brzeznej

Jak to jest fotografować ślub innego fotografa? Można się zastanawiać czy to bardziej stresujące, czy presja jest większa?
Cóż, presja jest chyba zawsze taka sama, ale dzięki temu, że osoba z którą pracujesz wie o zdjęciach tak wiele, pojawia się kilka zalet.  Przede wszystkim fotograf widział już tyle fajnych rozwiązań, że możesz być pewien, że ślub będzie pełen pięknych detali. Po drugie komunikacja jest rewelacyjna bo fotograf – tutaj nasza piękna Panna Młoda – wie czego chce.
Dla Sylwii i Bartka wielki podziw za zorganizowanie tak pięknego dnia. Wszystko co uwielbiam zebrane w całość. Był piękny makijaż, druhny w tych samych sukienkach, przesłodki pieseł, cudowne miejsce przyjęcia no i różowa suknia ślubna…nie da się o niej nie wspomnieć. Nie dość, że fason, w którym płynie się po parkiecie to jeszcze ten pudrowy róż!

no comments
Komentarz

Twój adres email nigdy nie zostanie opublikowany ani udostępniony osobom trzecim. Pola wymagane zostały oznaczone *