O mnie

Poznajmy się

Każde ważne wydarzenie przynosi nam wspomnienia i momenty silnie emocjonalne. Dzielimy z naszymi bliskimi chwilę radości, miłości i wzruszenia. Jestem przekonana, że niezwykle ważne jest aby nasze wspomnienia z tych chwil zostały zachowane.

Jestem osobą, która czerpie przyjemność z fotografowania chwil czystego szczęścia, emocji i historii … uwielbiam wyszukiwać wyjątkowe i ponadczasowe momenty i subtelne szczegóły.
Nie chcę tworzyć standardowej fotografii. Chcę dawać moim parom zdjęcia, które są naturalne, spontaniczne, czasem nieco poetyckie, ale przede wszystkim autentyczne.

Moja fotografia jest subiektywna dlatego zależy mi abyście poznali prawdziwą mnie.
Staram się widzieć to co najlepsze w życiu i mam nadzieję, że widać to również w moich zdjęciach. Kocham naturę, ale tylko na chwilę. Najlepiej czuję się w wielkim mieście. Zabieram aparat w absolutnie każdą podróż. Właściwie to zabieram go ze sobą niemal wszędzie. Uwielbiam radosne pary, które nie boją się nietypowych rozwiązań, śluby boho, styl rustykalny i wianki we włosach. Mam słabość do porannego przeglądania journali ślubnych, jestem fanką druhen w tych samych sukienkach, wielkich bukietów i ślubów w stodołach.

Uwielbiam też naturalne światło, zwłaszcza to o wschodzie słońca. Zdecydowaniem jestem bardziej słowikiem niż sową. Kocham wibrujące kolory i nostalgiczne czernie i biele. Uwielbiam czekoladę i wiecznie prowadzę wojnę z samą sobą, żeby skusić się nią tylko od czasu do czasu.

Nie znoszę natomiast tandetnych rekwizytów, wystudiowanych póz i koloru selektywnego (kiedy zdjęcie jest czarno białe z jednym kolorowym elementem. Brr!).

Wiecie już o mnie całkiem sporo. Jednak przede wszystkim ja chciałabym poznać Was. O jakich zdjęciach marzycie? Jak wyobrażacie sobie swój ślub? Gdzie chcielibyście wybrać się na sesją ślubną? Jest tyle pytań, które chciałabym Wam zadać. Każdy ślub jest wyjątkowy , dlatego bardzo chętnie posłucham o Waszych planach.


Nie wahajcie się i śmiało zapytajcie czy jestem dostępna w Waszym dniu. Możecie napisać do mnie przez FORMULARZ KONTAKTOWY lub bezpośrednio na: kontakt@agatakwiecien.pl